India eSIM
Sla de notoriëus trage activering van een toeristen-SIM in India over - een eSIM is direct actief zodra u in Delhi of Mumbai bent.
Uw data maakt gebruik van Airtel en Jio, zodat u 5G-dekking krijgt in Delhi, Mumbai, Jaipur, Goa, Bangalore en daarbuiten. Installeer de eSIM thuis via Wi-Fi voordat u vliegt: dit verbruikt geen data en de geldigheidstimer start pas wanneer u bij aankomst voor het eerst verbinding maakt.
Bundels zijn verkrijgbaar vanaf €2.69 en worden eenmalig vooruit betaald. Geen roamingkosten per megabyte en geen rekening die thuis op u wacht. Uw eigen simkaart blijft in de telefoon, zodat oproepen, sms'jes en uw nummer zoals gewoonlijk blijven werken.
Kies uw India-bundel
Eén prijs, eenmalige betaling. Grotere bundels kosten minder per GB. Alle prijzen zijn afkomstig uit de catalogus in EUR.
Indicatieve India-prijzen in EUR. Live plannen, onbeperkte opties en de exacte geldigheid worden getoond in de SimFuse-app bij afrekenen.
India eSIM in het kort
De makkelijkste manier om online te blijven in India
Waarom kiest u voor een SimFuse eSIM voor India?
Een SimFuse India eSIM is de eenvoudigste manier om direct vanaf uw aankomst online te blijven. In plaats van een SIM-kiosk op de luchthaven van New Delhi te zoeken of te betalen voor de roamingtarieven van uw vaste provider, koopt u een plan voordat u vertrekt, installeert u het in enkele minuten en maakt u automatisch verbinding bij aankomst. Uw data loopt via Airtel en Jio, de toonaangevende 5G en 4G-netwerken van India, dus u krijgt snelle, betrouwbare dekking in Delhi, Mumbai, Jaipur, Goa en verder.
Reist u verder dan India? Een Asia eSIM dekt 14 landen op één plan - ideaal als India een tussenstop is op een grotere reis.
Waar werkt de India eSIM?
De dekking strekt zich uit tot de belangrijkste steden en toeristische regio's van India, waaronder Delhi, Mumbai, Jaipur, Goa, Bangalore. Omdat de eSIM verbinding maakt met gevestigde lokale netwerken in plaats van één enkele provider, blijft u verbonden in stadscentra, openbaarvervoerhubs en de meeste bewoonde gebieden. Zoals bij elk mobiel netwerk kan het signaal afnemen in afgelegen wildernis, diep onder de grond of ver op zee.
Hoe snel is de India eSIM?
U krijgt 5G waar beschikbaar, terugval naar 4G/LTE-snelheden - snel genoeg voor kaarten, taxi's, videobellen, sociale media en streaming. 5G is beschikbaar in Delhi en andere belangrijke knooppunten in India. Zware gebruikers en gebruikers die een hotspot gebruiken, moeten een groter plan kiezen, zodat een week navigatie en uploads de allowance niet snel leegronst.
Stelt u alles in voor vertrek of bij aankomst in India?
Stel uw setup voor vertrek in. Installeer de eSIM thuis via Wi-Fi - het verbruikt geen data en start uw plan niet. De geldigheid begint pas wanneer de eSIM voor het eerst verbinding maakt met een netwerk in India, zodat u alles dagen van tevoren klaar kunt hebben en eenvoudig verbonden bent bij aankomst.
Hoeveel data heeft u nodig voor India?
Voor een typische reis naar India: ongeveer 1GB per week dekt kaarten en berichten, 3–5GB per week is geschikt voor dagelijks surfen en sociale media, en 10GB of meer is het beste als u veel streamt, vaak video belt of uw telefoon als hotspot gebruikt. U kunt altijd direct de data bijvullen in de app als u weinig overblijft. U hoeft de India eSIM niet opnieuw te installeren.
Betaal ik roamingkosten in India?
Nee. U betaalt één vooraf vastgesteld bedrag voor uw data-abonnement voor India in EUR en dat is het dan. Er zijn geen per-megabyte roamingkosten en u ontvangt geen rekening wanneer u thuiskomt - de belangrijkste reden dat reizigers overstappen van provider roaming naar een SimFuse eSIM.
In drie stappen verbonden
Van afrekenen tot bereik in minder dan een minuut. Geen winkelbezoek, geen papierwerk, geen kleine plastic kaarten vervangen.
Kies je plan
Kies een data-abonnement voor India - enkel land, regio of wereldwijd. Betaal in seconden met Apple Pay, Google Pay of kaart.
Installeren in één tik
Je eSIM is direct beschikbaar. Scan de QR-code of installeer direct vanuit de SimFuse-app - allemaal via Wi-Fi, voordat je vertrekt.
Aankomen en verbinden
Je eSIM wordt automatisch geactiveerd bij aankomst. Geen SIM-kiosk, geen roamingrekening - open gewoon je kaarten en ga.
Veelgestelde vragen
Wat is de beste eSIM voor India?
De beste India eSIM biedt u razendsnel, betrouwbare data zodra u geland bent, zonder roamingkosten en met een instant setup. SimFuse verbindt u met Airtel en Jio - de toonaangevende 5G netwerken van India - met plannen vanaf EUR 2.69 en instant QR-levering.
Welke netwerken gebruikt de India eSIM?
De SimFuse India eSIM maakt gebruik van Airtel en Jio, de meest gangbare mobiele netwerken van India, voor een brede 5G & 4G dekking door Delhi, Mumbai, Jaipur en verder.
Kan ik de India eSIM direct na landing gebruiken?
Ja. Installeer uw India eSIM op Wi-Fi voordat u vertrekt, en deze wordt automatisch geactiveerd wanneer u verbinding maakt met een netwerk bij aankomst - inclusief op de luchthaven van New Delhi. Geen SIM-kiosk, geen wachtrijen.
Hoeveel kost een India eSIM?
SimFuse India eSIM-plannen beginnen bij EUR 2.69, met grotere datahoeveelheden en planningsduur beschikbaar. U betaalt slechts één keer - er zijn geen roamingkosten of verborgen kosten.
Kan ik tetheren of een hotspot gebruiken in India?
Ja, SimFuse India plannen ondersteunen hotspot en tethering, zodat u uw data kunt delen met een laptop of een reisgenoot terwijl u Delhi en de rest van India verkent.
Moet ik mijn thuis-SIM behouden terwijl ik in India ben?
U kunt uw thuis-SIM in uw telefoon laten zitten voor gesprekken en berichten op uw gebruikelijke nummer terwijl de SimFuse India eSIM uw data afhandelt. Stel de eSIM eenvoudig in als uw standaard dataverbinding in de instellingen.
Wat is een eSIM?
Een eSIM is een digitale SIM die in uw telefoon is ingebouwd - er is geen plastic kaart om in te steken. U downloadt een data-abonnement via de lucht en uw telefoon maakt direct verbinding met een lokaal netwerk. De meeste telefoons die sinds 2018 eSIM ondersteunen.
Hoe werkt een reis-eSIM?
U koopt een plan, installeert de eSIM met een QR-code of direct in de SimFuse-app, en het maakt verbinding met een partnernetwerk op uw bestemming. Uw vaste SIM blijft actief voor bellen en sms'en, terwijl de eSIM uw data afhandelt.
Is mijn telefoon compatibel met een eSIM?
De meeste telefoons vanaf iPhone XS / XR (2018) en later, plus recente Samsung Galaxy's, Google Pixels en vele andere modellen ondersteunen eSIM. Open de instellingen en zoek naar 'eSIM toevoegen'. Uw telefoon moet ook carrier-unlocked zijn.
Wanneer begint mijn data-abonnement: bij aankoop of bij aankomst?
De geldigheid begint wanneer de eSIM voor het eerst verbinding maakt met een netwerk op uw bestemming, niet wanneer u het koopt of installeert. Het installeren thuis via Wi-Fi verbruikt geen data, u kunt alles dus vooraf instellen voordat u vertrekt.
Verkrijg uw India eSIM binnen een minuut
Land al verbonden in India. Directe levering, geen roaming, geld-terug-garantie.
