Singapore · Asia5G ready

Singapore eSIM

Een van de snelste mobiele netwerken ter wereld - een Singapore eSIM is de logische keuze voor een overstap of verblijf.

Uw data maakt gebruik van Singtel en StarHub, zodat u 5G-dekking krijgt in Marina Bay, Sentosa, Orchard Road, Chinatown en daarbuiten. Installeer de eSIM thuis via Wi-Fi voordat u vliegt: dit verbruikt geen data en de geldigheidstimer start pas wanneer u bij aankomst voor het eerst verbinding maakt.

Bundels zijn verkrijgbaar vanaf €1.89 en worden eenmalig vooruit betaald. Geen roamingkosten per megabyte en geen rekening die thuis op u wacht. Uw eigen simkaart blijft in de telefoon, zodat oproepen, sms'jes en uw nummer zoals gewoonlijk blijven werken.

Instant QR activationNo roaming feesKeep your numberMoney-back guarantee
4.8/5 · loved by travellers worldwide
Build your eSIMFrom €1.89
Choose your data, pay once, no roaming.
€6.435 GB · 30 days€1.29/GB
5G on Singtel · StarHub
Apple PayGoogle PayVisaMastercardAmerican ExpressiDEALPayPalKlarna+12 more
Secure checkout · delivered in seconds
Singtel · StarHub5G + 4G/LTEDirect activeren via QR-codeGeen roamingkostenGeld-terug-garantie 4.8/5 rating

Kies uw Singapore-bundel

Eén prijs, eenmalige betaling. Grotere bundels kosten minder per GB. Alle prijzen zijn afkomstig uit de catalogus in EUR.

1 GB
€1.89€1.89/GB
Koop nu
Geld-terug-garantie
3 GB-23% per GB
€4.35€1.45/GB
Koop nu
Geld-terug-garantie
Meest populair, voor 2 weken
5 GB-32% per GB
€6.43€1.29/GB
Koop nu
Geld-terug-garantie
10 GB-44% per GB
€10.58€1.06/GB
Koop nu
Geld-terug-garantie
20 GB-53% per GB
€17.77€0.89/GB
Koop nu
Geld-terug-garantie

Indicatieve Singapore-prijzen in EUR. Live plannen, onbeperkte opties en de exacte geldigheid worden getoond in de SimFuse-app bij afrekenen.

Singapore eSIM in het kort

Netwerken
Singtel · StarHub
Snelheid
5G + 4G/LTE
Dekking
Marina Bay, Sentosa, Orchard Road +
Activering
Directe QR / in-app
Geldigheid
7–30 dagen
Vanaf
EUR 1.89 · EUR 0.89/GB

De makkelijkste manier om online te blijven in Singapore

Geen factuurschok
Eén vooraf betaalde prijs. Geen roamingkosten per megabyte, geen verrassende factuur die thuis op u ligt te wachten.
Verbonden bij landing
Installeer op Wi-Fi voordat u vliegt. Deze activeert zodra u aankomt, zonder dat u op de luchthaven naar een kiosk hoeft te zoeken.
Echte 5G-snelheid
Snel genoeg voor kaarten, taxi-apps, videogesprekken en streamen in elke grote hub.
Op elk moment bijvullen
Raakt uw data op? Voeg direct data toe in de app, zonder opnieuw te installeren en zonder van kaart te wisselen.

Waarom kiest u voor een SimFuse eSIM voor Singapore?

Een SimFuse Singapore eSIM is de eenvoudigste manier om direct vanaf uw aankomst online te blijven. In plaats van een SIM-kiosk op de luchthaven van Singapore te zoeken of te betalen voor de roamingtarieven van uw vaste provider, koopt u een plan voordat u vertrekt, installeert u het in enkele minuten en maakt u automatisch verbinding bij aankomst. Uw data loopt via Singtel en StarHub, de toonaangevende 5G en 4G-netwerken van Singapore, dus u krijgt snelle, betrouwbare dekking in Marina Bay, Sentosa, Orchard Road, Chinatown en verder.

Reist u verder dan Singapore? Een Asia eSIM dekt 14 landen op één plan - ideaal als Singapore een tussenstop is op een grotere reis.

Waar werkt de Singapore eSIM?

De dekking strekt zich uit tot de belangrijkste steden en toeristische regio's van Singapore, waaronder Marina Bay, Sentosa, Orchard Road, Chinatown. Omdat de eSIM verbinding maakt met gevestigde lokale netwerken in plaats van één enkele provider, blijft u verbonden in stadscentra, openbaarvervoerhubs en de meeste bewoonde gebieden. Zoals bij elk mobiel netwerk kan het signaal afnemen in afgelegen wildernis, diep onder de grond of ver op zee.

Hoe snel is de Singapore eSIM?

U krijgt 5G waar beschikbaar, terugval naar 4G/LTE-snelheden - snel genoeg voor kaarten, taxi's, videobellen, sociale media en streaming. 5G is beschikbaar in Marina Bay en andere belangrijke knooppunten in Singapore. Zware gebruikers en gebruikers die een hotspot gebruiken, moeten een groter plan kiezen, zodat een week navigatie en uploads de allowance niet snel leegronst.

Stelt u alles in voor vertrek of bij aankomst in Singapore?

Stel uw setup voor vertrek in. Installeer de eSIM thuis via Wi-Fi - het verbruikt geen data en start uw plan niet. De geldigheid begint pas wanneer de eSIM voor het eerst verbinding maakt met een netwerk in Singapore, zodat u alles dagen van tevoren klaar kunt hebben en eenvoudig verbonden bent bij aankomst.

Hoeveel data heeft u nodig voor Singapore?

Voor een typische reis naar Singapore: ongeveer 1GB per week dekt kaarten en berichten, 3–5GB per week is geschikt voor dagelijks surfen en sociale media, en 10GB of meer is het beste als u veel streamt, vaak video belt of uw telefoon als hotspot gebruikt. U kunt altijd direct de data bijvullen in de app als u weinig overblijft. U hoeft de Singapore eSIM niet opnieuw te installeren.

Betaal ik roamingkosten in Singapore?

Nee. U betaalt één vooraf vastgesteld bedrag voor uw data-abonnement voor Singapore in EUR en dat is het dan. Er zijn geen per-megabyte roamingkosten en u ontvangt geen rekening wanneer u thuiskomt - de belangrijkste reden dat reizigers overstappen van provider roaming naar een SimFuse eSIM.

In drie stappen verbonden

Van afrekenen tot bereik in minder dan een minuut. Geen winkelbezoek, geen papierwerk, geen kleine plastic kaarten vervangen.

1

Kies je plan

Kies een data-abonnement voor Singapore - enkel land, regio of wereldwijd. Betaal in seconden met Apple Pay, Google Pay of kaart.

2

Installeren in één tik

Je eSIM is direct beschikbaar. Scan de QR-code of installeer direct vanuit de SimFuse-app - allemaal via Wi-Fi, voordat je vertrekt.

3

Aankomen en verbinden

Je eSIM wordt automatisch geactiveerd bij aankomst. Geen SIM-kiosk, geen roamingrekening - open gewoon je kaarten en ga.

Veelgestelde vragen

Singapore
Wat is de beste eSIM voor Singapore?

De beste Singapore eSIM biedt u razendsnel, betrouwbare data zodra u geland bent, zonder roamingkosten en met een instant setup. SimFuse verbindt u met Singtel en StarHub - de toonaangevende 5G netwerken van Singapore - met plannen vanaf EUR 1.89 en instant QR-levering.

Welke netwerken gebruikt de Singapore eSIM?

De SimFuse Singapore eSIM maakt gebruik van Singtel en StarHub, de meest gangbare mobiele netwerken van Singapore, voor een brede 5G & 4G dekking door Marina Bay, Sentosa, Orchard Road en verder.

Kan ik de Singapore eSIM direct na landing gebruiken?

Ja. Installeer uw Singapore eSIM op Wi-Fi voordat u vertrekt, en deze wordt automatisch geactiveerd wanneer u verbinding maakt met een netwerk bij aankomst - inclusief op de luchthaven van Singapore. Geen SIM-kiosk, geen wachtrijen.

Hoeveel kost een Singapore eSIM?

SimFuse Singapore eSIM-plannen beginnen bij EUR 1.89, met grotere datahoeveelheden en planningsduur beschikbaar. U betaalt slechts één keer - er zijn geen roamingkosten of verborgen kosten.

Kan ik tetheren of een hotspot gebruiken in Singapore?

Ja, SimFuse Singapore plannen ondersteunen hotspot en tethering, zodat u uw data kunt delen met een laptop of een reisgenoot terwijl u Marina Bay en de rest van Singapore verkent.

Moet ik mijn thuis-SIM behouden terwijl ik in Singapore ben?

U kunt uw thuis-SIM in uw telefoon laten zitten voor gesprekken en berichten op uw gebruikelijke nummer terwijl de SimFuse Singapore eSIM uw data afhandelt. Stel de eSIM eenvoudig in als uw standaard dataverbinding in de instellingen.

eSIM's in het algemeen
Wat is een eSIM?

Een eSIM is een digitale SIM die in uw telefoon is ingebouwd - er is geen plastic kaart om in te steken. U downloadt een data-abonnement via de lucht en uw telefoon maakt direct verbinding met een lokaal netwerk. De meeste telefoons die sinds 2018 eSIM ondersteunen.

Hoe werkt een reis-eSIM?

U koopt een plan, installeert de eSIM met een QR-code of direct in de SimFuse-app, en het maakt verbinding met een partnernetwerk op uw bestemming. Uw vaste SIM blijft actief voor bellen en sms'en, terwijl de eSIM uw data afhandelt.

Is mijn telefoon compatibel met een eSIM?

De meeste telefoons vanaf iPhone XS / XR (2018) en later, plus recente Samsung Galaxy's, Google Pixels en vele andere modellen ondersteunen eSIM. Open de instellingen en zoek naar 'eSIM toevoegen'. Uw telefoon moet ook carrier-unlocked zijn.

Wanneer begint mijn data-abonnement: bij aankoop of bij aankomst?

De geldigheid begint wanneer de eSIM voor het eerst verbinding maakt met een netwerk op uw bestemming, niet wanneer u het koopt of installeert. Het installeren thuis via Wi-Fi verbruikt geen data, u kunt alles dus vooraf instellen voordat u vertrekt.

Reist u verder dan Singapore?
De Asia eSIM biedt dekking in 14 landen met één bundel, vanaf €6.00.
Bekijk Asia eSIM →
Japan€3.39Thailand€1.29India€2.69Indonesië€1.49Vietnam€1.89China€3.39

eSIM gids

eSIM-compatibele telefoonsHoe installeer je een eSIM?eSIM vs roaming

Verkrijg uw Singapore eSIM binnen een minuut

Land al verbonden in Singapore. Directe levering, geen roaming, geld-terug-garantie.

Download de app
Download in de App StoreOntdek het op Google Play